ilustarčné foto

Platba a dodanie tovaru

Platba za tovar


Platbu za tovar môžete uskutočniť klasicky pri prevzatí (na dobierku), bankovým prevodom na základe zaslanej zálohovej faktúry (platba vopred) alebo platobnou kartou. Ak nás navštívite osobne, určite budeme radi a platiť môžete v hotovosti alebo platobnou kartou.

Poplatky, doprava, dodanie tovaru


Nemusíte sa obávať žiadnych ďalších poplatkov - uvedené ceny prístrojov na internetových stránkach sú konečné. Pri zakúpení prístrojov neúčtujeme žiadne balné, poštovné alebo dopravné atď. Ak si objednáte samostatne literatúru alebo náhradné diely na odšťavovač, sušičku, mlynček.., potom Vám preúčtujeme iba náklady na poštovné, ktoré sú v súčasnej dobe pri zaslaní na dobierku vo výške 5.00,- € vrátane DPH. Uvedené ceny už zahŕňajú aj všetky zákonné poplatky PHE (zber a likvidácia elektrospotrebičov) a poplatok za likvidáciu obalov. Poplatky za likvidáciu obalov sú odvádzané spoločnosti EKO-KOM, a.s. Snažíme sa držať skladom všetok tovar a tak objednávky prijaté v pracovný deň do 11 hodín sú okamžite vybavované. Tovar je doručený nasledujúci pracovný deň kuriérskou službou. Vodič dostane vaše telefónne číslo, aby Vás mohol v deň dodávky informovať o približnom čase doručenia. Ako všetci vieme, pri ceste po našich cestách sa môže prihodiť čokoľvek, takže aj keď z našej strany je objednávka vybavená okamžite, môže sa oneskoriť počas cesty. Preto radšej garantujeme doručenie do 48 hodín v rámci pracovných dní. Toto prosím majte na pamäti, ak objednávate prístroj ako darček pre svojich blízkych a potrebujete ho v konkrétny deň. Teoreticky doručíme tovar do druhého dňa, ale "teória sa od praxe líši najmä v praxi"! :-)

V prípade, že si prajete dodať tovar do iného štátu ako SR (viď. nižšie), prepnite si prosím jazykovú mutáciu príslušného štátu pre bližšie informácie o preprave, dodacích a cenových podmienkach.

Rakúsko, Česká republika, Francúzsko, Maďarsko, Poľsko

Ak si prajete dodať tovar do štátov, v ktorých v súčasnej dobe nie je naše zastúpenie (viď. nižšie), prepnite si prosím jazykovú mutáciu do anglického jazyka pre bližšie informácie o preprave, dodacích a cenových podmienkach.:

Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Írsko, Taliansko, Litva, Lotyšsko, Holandsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, Veľká Británia, Grécko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Nórsko, Švajčiarsko, Rusko

V prípade, že si prajete dodať prístroj do štátu, ktorý nie je vyššie uvedený, neznamená to, že prístroj do danej destinácie nemožno doručiť. Použijete prosím náš kontaktný formulár a povedzte nám vaše priania ohľadom doručenia. Vykonáme Vám individuálnu kalkuláciu priamo pre Vás - ponúkneme Vám všetky možné riešenia a vyberiete si to, ktoré Vám bude najviac vyhovovať. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, sme Vám k dispozícii na telefónnych číslach +421 908 788 028, +421 357 725 090 alebo na e-mailovej adrese mailto:sk__at__eujuicers.com.