Vaše názory

Pridať komentár
Zuzikk Zdravím všetkých milovníkov domáceho pečenia!
Doteraz som pečivo piekla normálne v rúre, ale už za pár mesiacov čakáme narodenie vymodlených dvojčiat a tak je mi jasné, že nebudem mať toľko času :) Vyberám preto domácu pekáreň (a nechcem teflónovou!) a zaujíma ma, ako veľmi hlučná je pri prevádzke?
Vďaka za odpoveď!
18.5.2015 12:55
Ota a Petra Reissovi Pekárna Sana je téměř nehlučná a pokud byste chtěli vypnout i zvukové signály, už je to u této nové verze možné. 22.5.2015 12:38
Odpovedať
Tomáš T. Dobrý deň,

manželke sa veľmi páči model Exclusive a ja by som jej pekáreň rád dal k narodeninám. Okrem pekárne sa ale manželke páčia aj mačky, a preto ich doma máme už šesť. Práve s nimi súvisía dve moje otázky.

1. Nemohli by mačky nejako "prenastaviť" programy? Aj napriek všetkej snahe totiž stále lezú na kuchynskú linku.
2. Ako veľmi pekáreň pri prevádzke hreje? Nechcem, aby sa mačky pri prieskume spálili.
13.5.2015 21:26
Pekarensana.sk (Podpora) Dobrý deň Tomáš,
ďakujeme za Vašu otázku a úplne ju chápeme - tiež máme doma mačky a práve ich všetečnosti nás inšpirovali k tomu, aby sme pekárne Sana vybavili zamykaním tlačidiel. Po začiatku pečenia tlačidlá jednoducho zamknete a nehrozí, že by Vám niekto omylom preprogramoval nastavenia.
Nemusíte sa báť ani toho, že by sa mačky (alebo napríklad deti) pri kontakte s pekárňou spálili. Pekáreň iba ľahko hreje a hrozí tak skôr to, že na nej mačka zaspí;)
Tím Sana
14.5.2015 13:37
Odpovedať
Dušana Sedliaková Dobrý deň, kamarátka hovorila, že v domácej pekárni robí aj cesto na kysnuté knedle. Je to možné aj v pekárni Basic? 5.5.2015 15:36
Pekarensana.sk (Podpora) Dobrý deň Dušana,
ďakujeme za Vašu otázku. Vďaka nastaviteľným programom vo všetkých našich pekárňach skutočne môžete v pekárni pripraviť akékoľvek cesto, bez toho aby ste potom museli zapnúť pečenie. Okrem cesta na kysnuté knedle si tak môžete nachystať aj cesto na torty a koláče. Niektorí milovníci klasických bochníkov tiež pekáreň používajú iba na prípravu cesta a samotný chlieb potom kvôli tvaru pečú v rúre. Možnosti sú skrátka neobmedzené.
Tím Sana
5.5.2015 16:22
Odpovedať
A. Vajdová Dobrý deň,
mojej sedemročnej dcére zistili intoleranciu na lepok a ja zvažujem nákup domácej pekárne. Páči sa mi model Sana Standard, ale píše sa pri nej, že sa v nej dá pripraviť len kváskový a bežný chlieb. Bezlepkové pečivo v nej teda nepripravím? Ďakujem za odpoveď, A. Vajdová
28.4.2015 11:04
Pekarensana.sk (Podpora) Dobrý deň pani Vajdová,
ďakujeme za Vašu otázku a prajeme veľa síl pri zvykaní si na novú stravu. Pekáreň SANA može byť používaná na pečenie bezlepkového chleba a odporúčam Vám prečítať v našom magazíne o využití pekárně pri bezlepkovej diéte: Pri bezlepkovej diéte využijete domácu pekáreň na maximum.
Pekárne Sana, a teda aj model Standard, síce neponúkajú priamo programy pre bezlepkové pečenie, ale vďaka plne nastaviteľným programom si taký sama vytvoríte. Stačí vyskúšať zopár receptov a potom si uložiť svoj najobľúbenejší.
Tím Sana
28.4.2015 11:40
Odpovedať
Kocian Dobrý deň, v čom je nerez o toľko lepší ako teflón? Rozhodujem sa medzi pekárňami Basic a Standard a neviem, či pre mňa nerez nie zbytočný luxus. Vďaka 23.4.2015 13:28
Pekarensana.sk (Podpora) Dobrý deň pán Kocian,
nerezová nádoba na pečenie nie je luxus pre nikoho, kto sa zaujíma o svoje zdravie a tiež peňaženku. teflónové nádoby domácich pekární podliehajú k rýchlejšiemu opotrebovaniu ako u nerezových, nakoľko nerezové nádoby sú vyrábané z ušľachtilej ocele na potravinárske účely. Vďaka úsporným sklíčkam u modelu Standard tiež ušetríte za energie. Nádobu navyše nemusíte vymazávať a nie je náročná na údržbu. Podrobnejšie informácie o rozdieloch medzi teflónom a nerezom nájdete v tomto článku.
27.4.2015 11:55
Odpovedať
Celkem 26 záznamů