Múdra domáca pekáreň

Zaoberáme sa pečením chleba už 20 rokov a vyvinuli sme takmer dokonalú multifunkčnú domácu pekáreň, ktorá je v mnohých ohľadoch úplne jedinečná. A to nie sú žiadne prázdne frázy! Presvedčte sa sami.

Chlieb je základnou potravinou

Nebuďte ľahostajní k tomu, čo jete. Kvalita mnohých kupovaných chlebov sa dá prirovnať k recyklovanej hmote bez chuti, bez potrebných vitamínov, enzýmov, plné rôznych éčok. Veľakrát je chlieb nedopečený, druhý deň nepožívateľný a rýchlo podlieha plesniam.

Správne doma pripravený chlieb:

  • neporovnateľne lepšie chutí,
  • je lacnejší,
  • dodáva telu potrebné prvky,
  • je bez škodlivých látok,
  • vydrží oveľa dlhšie čerstvý.
 

Nestarnúca technológia

plne nastaviteľné programy a nerezové prevedenie robia z našej pekárne naozaj unikát

Vďaka nízkoteplotnému pečeniu vie Sana Smart Bread Maker piecť aj v nerezovej nádobe, bez toho, aby sa chleba pripiekol. Je tu možnosť jednoducho nastaviť presnú teplotu, dobu pečenia a rýchlosť miesenia, nie ste teda obmedzení žiadnymi prednastavenými programami. Naopak si svoje programy môžete nastavovať na mieru a tiež si ich ukladať. Na začiatku môžete využiť recepty z nášho návodu a postupne sa vypracovať k chlebom presne podľa vašich predstáv. Navyše akonáhle bude k dispozícii novšia technológia v podobe nových programov, softvér môžeme u nás bez problémov aktualizovať.

Široké možnosti využitia

Pripravte jednoducho a úsporne v pekárni obed pre celú rodinu! Alebo trvanlivé marmelády, jogurty s probiotickou kultúrou, prírodné sladidlo Amasake, či veľmi chutný a zdravý syr Tempeh alebo Natto.

Chleba
Tempeh
maso
marmeláda
jogurt
Amasake

Upečte si doma pravý chlieb z akejkoľvek pekárske pšenice alebo žita. V múdrej domácej pekárni SANA si môžete ľahko a zdravo pripraviť chleba aj prírodný kvások.

Viac informácií o chlebe

Tieto stále obľúbenejšie sójové syry si teraz konečne môžete pripraviť aj doma! Multifunkčná pekáreň SANA dokáže za 24 hodín vyrobiť cez ½ kg chutného tempeh.


Viac informácií o syroch

Programy pre nízkoteplotné varenie a pečenie umožňujú v múdrej pekárni SANA zdravo upraviť mäso aj ryby. Experimentujte, vytvárajte nové recepty a podeľte sa o ne.

Viac informácií o mäsu a rybách

Vďaka možnosti nastaviť rýchlosť hnetania, čas aj premenlivý priebeh teplôt si v multifunkčnej pekárni SANA urobíte marmeládu presne podľa svojich predstáv a chuti.

Viac informácií o marmeládach

V multifunkčnej pekárni SANA môžete sami doma vyrobiť široké spektrum výrobkov - klasické či probiotické jogurty, kefír, acidofilné mlieka, mliečne aj nemliečne syry ...

Viac informácií o jogurtoch

Obmedzte používanie priemyselne vyrábaných cukrov - pokrmy zdravo a silne osladí aj tradičná japonská pochutina Amasaké. Naviac je vhodná aj ako strava pre tie najmenšie deti.

Viac informácií o amasaké

Ako si vybrať domácu pekáreň?

Na trhu je veľký výber pekární, ale nie vždy je jednoduché sa v rozsiahlej ponuke rýchlo vyznať.

  • Podľa čoho si pekáreň vybrať? Zaručuje vyššia cena kvalitu?
  • Ako odhadnúť, či budete pekáreň skutočne využívať?
  • Bez akých funkcií a doplnkov sa (ne) zaobídete?
  • Jeden alebo dva háky? Plast alebo nerez? A čo spotreba?